vistamar
100% korzyści
Hiszpańskie słońce, plaża, wypoczynek lub zysk z wynajmu
Aktualna Oferta

vistamar

informacje o nas :)

Jako wyłączny agent hiszpańskiego dewelopera TM Grupo Inmobiliario mamy przyjemność zaprezentować dla klientów w Polsce bezpośrednią ofertę sprzedaży nadmorskich nieruchomości na wybrzeżach Costa Blanca (rejon Alicante) i Costa de Almeria (rejon Murcia/Almeria), na Majorce oraz oferty specjalne dotyczące Costa del Sol i Meksyku.

Czytaj więcej...

Oferta dotyczy nowych apartamentów, bungalowów i domów w znakomitych lokalizacjach nadmorskich.
Bezpośredni zakup od dewelopera zapewni nabywcy wysoki standard, bezpieczeństwo transakcji i gwarancję jakości, ale także - dzięki bezpośredniej sprzedaży przez centralę w Hiszpanii i brakowi konieczności zapłaty prowizji dla pośredników - najlepsze ceny. Wszystko to umożliwia klientom korzystniejszą inwestycję niż oferuje rynek wtórny biur nieruchomości i gwarantuje, że nieruchomość jest nabywana bez hipoteki i innych obciążeń. Nowy dom na hiszpańskim wybrzeżu to nie tylko atrakcyjna i bezpieczna opcja inwestycyjna pod kątem wzrostu wartości lub czerpania korzyści z wynajmu. To także możliwość swobodnego korzystania o każdej porze roku z uroków śródziemnomorskiego życia, nie tylko podczas wakacji, ale także wypadów weekendowych lub na emeryturze i odpoczynku w zdrowym klimacie przy słonecznej pogodzie przez ponad 330 dni w roku.

Grupa TM to ponad 45 lat doświadczenia w branży i szereg zdobytych nagród m.in. Best Developer – Western Europe (Association of IPP).     

Czytaj więcej...

Zapytaj o szczegóły

Wypełnij formularz a nasi specjaliści się z Tobą skontaktują lub zadzwoń do nas.

Zadzwoń do Nas + 48 606 788 739