WYBRANE OFERTY Z RYNKU WTÓRNEGO Z OKOLIC ALICANTE

Kliknij w miniaturkę aby poznać szczegóły

Cena (€)


Numer oferty: 1809

Lokalizacja: Costa Blanca

Numer oferty: 1830

Lokalizacja: Costa Blanca

Numer oferty: 1608

Lokalizacja: Costa Blanca

Numer oferty: 1736G

Lokalizacja: Costa Blanca

Numer oferty: 1733

Lokalizacja: Costa Blanca

Numer oferty: 1732

Lokalizacja: Costa Blanca

Numer oferty: 1811

Lokalizacja: Costa Blanca

Numer oferty: 1715

Lokalizacja: Costa Blanca

Numer oferty: 1836

Lokalizacja: Costa Blanca

Numer oferty: 1620

Lokalizacja: Costa Blanca

Numer oferty: 1814

Lokalizacja: Costa Blanca

Numer oferty: 1901

Lokalizacja: Alicante

Numer oferty: 1902

Lokalizacja: Alicante

Numer oferty: 1903

Lokalizacja: Alicante

Numer oferty: 1904

Lokalizacja: Alicatne

Numer oferty: 1905

Lokalizacja: Alicatne

Numer oferty: 1906

Lokalizacja: Alicatne

Numer oferty: 1907

Lokalizacja: Alicatne

Numer oferty: 1908

Lokalizacja: AlicatneCzasem - z uwagi na dostępny budżet, preferowaną lokalizację lub termin dostępności nieruchomości - nasi Klienci, choć woleliby kupić nową nieruchomość, swe poszukiwania upragnionego domu w Hiszpanii muszą zwrócić w kierunku rynku wtórnego. Jeżeli więc oferta reprezentowanych przez nas deweloperów nie wpisała się w Państwa oczekiwania, to chętnie również i Państwu pomożemy. Prosimy w takim przypadku o kontakt z nami, a z ogromu ofert z rynku wtórnego, wybierzemy dla Państwa tylko to, co wartościowe, godne zainteresowania i co odpowiada Waszym oczekiwaniom. Jedno pozostanie niezmienne - nie pobierzemy od Państwa prowizji i zadbamy o bezpieczeństwo transakcji.

Nie działamy jak zwykłe agencje nieruchomości z Alicante, Calpe, Torrevieja czy Marbella. Nie jesteśmy także kolejnym polskim pośrednikiem sprzedającym nieruchomości w Hiszpanii. Tematyka hiszpańskich nieruchomości to dla nas bardziej pasja, niż profesja. Nie pobieramy prowizji od naszych polskich klientów. Reprezentując naszych hiszpańskich partnerów na polskim rynku, skupiamy się na tym, aby nasz Klient otrzymał ofertę dopasowaną do swoich oczekiwań i możliwości finansowych, a co najważniejsze - ofertę aktualną i sprawdzoną.

Naszym celem nie jest prezentowanie - jak np. czynią inne agencje oferujące hiszpańskie nieruchomości - wątpliwych jakościowo ofert albo ogłoszeń, które - o ile wydają się atrakcyjne - to w momencie ich publikacji są już zazwyczaj nieaktualne. Szanujemy Państwa czas, pieniądze i zaangażowanie, dlatego proponujemy inną formułę współpracy. Chcemy dostarczyć Państwu kilka skrupulatnie wybranych, aktualnych i dopasowanych do Państwa oczekiwań ofert. W tym celu nawiązujemy bezpośrednią współpracę tylko z hiszpańskimi pośrednikami, którzy mają dostęp do tysięcy ogłoszeń na całym rynku wtórnym, a nie tylko z danej agencji. Analizujemy także oferty hiszpańskich banków w zakresie przejęć zadłużonych nieruchomości. A, co najważniejsze - nasi przedstawiciele lokalni z Costa Blanca, Costa del Sol lub Wysp Kanaryjskich i Balearów dysponują bezpośrednimi zleceniami sprzedaży od hiszpańskich właścicieli, co pozwala odszukać prawdziwe perełki i okazje, zanim szereg pośredników podbije oczekiwaną cenę.

Jeżeli więc - zamiast przeglądać przepastną, zazwyczaj nieaktualną, bazę ogłoszeń innych agencji - szukacie Państwo okazji inwestycyjnych lub chcecie Państwo poznać konkretne sprawdzone oferty dopasowane do posiadanych środków finansowych, preferowanej lokalizacji i wielkości poszukiwanej nieruchomości zachęcamy do kontaktu z nami. Powiedzcie nam lub napiszcie Państwo jakiej nieruchomości szukacie, a my to znajdziemy.

Zapytaj o szczegóły

Wypełnij formularz a nasi specjaliści się z Tobą skontaktują lub zadzwoń do nas.

Zadzwoń do Nas + 48 606 788 739